Preskocit navigáciu

Úspechy príslušníkov prCSS na majstrovstvách OS SR v polmaratóne

V sobotu 5. júna 2021 o 20.00 zaznel štartovný výstrel Banskobystrického maratónu. Súčasťou maratónskeho behu bola aj kategória majstrovstvá OS SR v polmaratóne, ktorej sa zúčastnili aj 3 vojaci práporu CSS. Behalo sa na 7 kilometrovom mestskom okruhu . Poručík Michal Kachman mal kolíziu na prvých 500 metroch, ktorá skončila odretým kolenom, odreninou na lakti a narazeným ramenom. Napriek všetkému to nevzdal a nakoniec v rámci tohto polmaratónu skončil na 18. mieste s časom 1:51:22. Dosiahnutý čas 1:38:06 desiatnika Martina Kachmana na majstrovstvách rozhodol o peknom 12. mieste. Náš kolega – vytrvalostný bežec, rotmajster Marek Mockovčiak, sa stal víťazom majstrovstiev OS SR za rok 2021 s časom 1:17:06, a tak mu do jeho rozsiahlej zbierky športových úspechov pribudol ďalší majstrovský titul.

Úspechy príslušníkov prCSS na majstrovstvách OS SR v polmaratóne Úspechy príslušníkov prCSS na majstrovstvách OS SR v polmaratóne Úspechy príslušníkov prCSS na majstrovstvách OS SR v polmaratóne Úspechy príslušníkov prCSS na majstrovstvách OS SR v polmaratóne

Autor: npor. Martin ZAJAK , Foto: npor. Martin ZAJAK - Dátum: 07.06.2021