18192021222324
25262728293031

Vyhlásenie o prístupnosti

Futbalový turnaj veliteľa Multifunkčného práporu

Dňa 7. decembra 2011 sa uskutočnil 1. ročník mikulášskeho futbalového turnaja o putovný pohár veliteľa Multifunkčného práporu. Turnaja sa zúčastnili výbery všetkých rôt práporu a spojeného mužstva štábu a logistiky. Turnaj prebehol v multifunkčnej hale v Leopoldove, kedy o celkovom víťazovi sa rozhodlo až na základe výsledného skóre, keďže prvé tri mužstvá získali rovnaký počet bodov. Z celkového prvenstva sa tešilo družstvo roty podpory velenia pod vedením rtm. Richarda PARAŇU. Najlepším strelcom turnaja sa stal voj. 2. st. Michal RÁDIK rovnako z roty podpory velenia. Druhé miesto získalo mužstvo roty evakuácie pod vedením nrtm. Ľuboša BUDOVCA a tretiu priečku obsadilo mužstvo štábu pod vedením npor. Mgr. Ing. Igora ONDRIČKA, ktorý organizačne zabezpečoval celkový priebeh turnaja. Na štvrtom mieste skončilo družstvo roty poľných služieb pod vedením por. Ing. Petra BLAHA a na poslednom mieste rota zásobovania pod vedením rtn. Antona ŠTIBERA.

Veliteľ Multifunkčného práporu pplk. Ing. Adrián MELEGA zablahoželal víťazom a odovzdal putovný pohár kapitánovi víťazného celku rtm. Richardovi PARAŇOVI.

Výsledková tabuľka:

1.      miesto - RPV   9 bodov-skóre 27:15

2.      miesto - RE     9 bodov-skóre 19:9

3.      miesto - ŠTÁB 9 bodov-skóre 19:9

4.      miesto - RPS   3 body-skóre 7:21

5.      miesto - RZ    0 bodov-skóre 8:26

O poradí na druhom mieste rozhodol vzájomný zápas medzi (re) a štábom, ktorý bol predposledným v turnaji a tento zápas skončil víťazstvom roty evakuácie nad dovtedy neporazeným mužstvom štábu, ktorý sa tak pripravil o celkové prvenstvo vzhľadom k tomu, že v poslednom zápase turnaja zvíťazilo mužstvo rpv nad rps a týmto víťazstvom si zabezpečilo víťazstvo v turnaji.

Týmto vyzývame ostatné zložky SLPS o zapojenie sa do turnaja v boji o putovný pohár s víťazom dnešného turnaja.

Futbalový turnaj veliteľa Multifunkčného práporuFutbalový turnaj veliteľa Multifunkčného práporuFutbalový turnaj veliteľa Multifunkčného práporuFutbalový turnaj veliteľa Multifunkčného práporu

Autor: npor. Ing. Igor ONDRIČKO , Foto: por. Mgr. Ján MAGYAR - Dátum: 07.12.2011
Čítanosť: 14694