18192021222324
25262728293031

Vyhlásenie o prístupnosti

Jesenná úroda majstrovských titulov

V rámci preteku Dňa super vytrvalca 2018 sa 20. októbra na certifikovanej trati na hrádzi okolo vodného diela Žilina konali majstrovstvá Slovenskej republiky v behu na 50 km. V tomto ultramaratónskom behu zvíťazil príslušník práporu CSS Prešov rotmajster Marek Mockovčiak, ktorý reprezentoval Ozbrojené sily SR a získal tak titul majstra Slovenskej republiky.
Menovaný sa zúčastnil aj prestížneho košického Medzinárodného maratónu mieru kedy sa umiestnil v celkovom poradí na 15. mieste. V rámci košického maratónu sa konali aj majstrovstvá Slovenskej republiky, kde vo svojej kategórii mužov nad 40 rokov získal titul majstra Slovenskej republiky. Do cieľa dobehol ako piaty Slovák v poradí.
Aj posledný letný mesiac, mesiac august bol veľmi úspešný, keď sa náš kolega stal víťazom Rajeckého maratónu.
Ďakujeme za vysoko úspešnú reprezentáciu Ozbrojených síl a našej vlasti. Prajeme mu pevné zdravie a veľa ďalších športových a osobných úspechov.

Jesenná úroda majstrovských titulovJesenná úroda majstrovských titulovJesenná úroda majstrovských titulovJesenná úroda majstrovských titulovJesenná úroda majstrovských titulovJesenná úroda majstrovských titulovJesenná úroda majstrovských titulov

Autor: prcss , Foto: prcss - Dátum: 12.11.2018