18192021222324
25262728293031

Vyhlásenie o prístupnosti

Prešovskí logisti vo skvelej bežeckej forme

Banská Bystrica patrila v nedeľu 7. septembra tretiemu ročníku Banskobystrického maratónu na celej i polovičnej trati vedúcej ulicami mesta s cieľom na Námestí SNP.
V rámci uvedeného maratónu organizátori v spolupráci s VŠC Dukla Banská Bystrica prvý krát  uskutočnili aj Majstrovstvá Slovenska v polmaratóne rezortu ministerstva obrany, na ktorom nechýbali ani príslušníci Práporu logistickej podpory, 2. mechanizovanej brigády Prešov, podpráporčík Marek Mockovčiak a rotný Marek Maľuk.
Hromadný štart bol presne o deviatej hodine na Námestí SNP. Podráporčík Mockovčiak aj tento krát potvrdil svoju skvelú formu. V individuálnej disciplíne polmaratónu bežalo celkom 518 bežcov, v ktorej skončil na peknom 4. mieste. Na polmaratóne ministerstva obrany s výsledným časom 1:16:45 obsadil podráporčík Mockovčiak najvyššiu zlatú priečku, rotný Maľuk so svojim časom 1:33:13 obsadil pekné 8. miesto. Obidvaja reprezentanti nám urobili svojimi výkonmi veľkú radosť.

Prešovskí logisti vo skvelej bežeckej formePrešovskí logisti vo skvelej bežeckej formePrešovskí logisti vo skvelej bežeckej forme

Autor: šbnrtm. Ľubomír Mihalik , Foto: ppráp. Marek Mockovčiak - Dátum: 12.09.2014